Aktualności

trójka

Jak nie czytam, jak czytam !

8 czerwca 2018r. 787 uczniów i nauczycieli wzięło udział w czytaniu swoich ulubionych książek. W tym roku dopisała nam pogoda, więc mogliśmy wylegiwać się na słoneczku, pod drzewami, na trawie lub na placu zabaw. (więcej…)

trójka

Bajka i bal dla przedszkolaków

W dniach 12-13 czerwca w naszej szkole odbył się coroczny bal i bajka z okazji Dnia Dziecka dla dzieci z Przedszkola nr 15, 16 i 17. (więcej…)

mplogo1

X Jarmark Tumski

Corocznie ostatnie miesiące roku szkolnego to czas plenerowych imprez organizowantych przez różne instytucje Płocka i możliwość zaprezentowania efektów rocznej pracy zespołu Marchewkowe Pole w mieście. (więcej…)

trójka

„Cała Polska czyta dzieciom”

Dziś w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” na Starym Rynku w Płocku odbyło się wielkie czytanie „Rzepki” Juliana Tuwima. (więcej…)

trójka

Wystawa plakatów ,, Żyjmy zdrowo”

W roku szkolnym 2017/2018 uruchomiony został ponownie „Program dla szkół”, mający na celu promowanie wśród dzieci zdrowej diety, bogatej w owoce
i warzywa oraz produkty mleczne. (więcej…)

trójka

Konkurs czytelniczy „Magiczny świat Harr’yego Pottera

30 marca w Filii nr 7 Książnicy Płockiej odbył się konkurs czytelniczy, którego tematyką był „Magiczny świat Harr’yego Pottera”. (więcej…)

IMG_4048

Dziewczynka z zapałkami

Szkoła współpracuje z Fundacją Dziewczynka z zapałkami, mieszczącą się w Łodzi. (więcej…)

trójka

Zielona Szkoła” w Sendeniu.

W maju, uczniowie klasy 4 B spędzili miło czas na dwudniowej wycieczce w „SSM – Zielona Szkoła” w Sendeniu.  (więcej…)

trójka

„Płock na szóstkę”

Trzecie zajęcia z projektu „Płock na szóstkę” odbyły się w siedzibie Harcerskiego Zespołu Pieśni i Tańca „Dzieci Płocka”. (więcej…)

trójka

„Sałatkowy zawrót głowy”.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie kulinarnym „Sałatkowy zawrót głowy” realizowanym w ramach ogólnopolskiego projektu „Trzymaj formę”, który odbył się 30. 05. 2018r. (więcej…)