Aktualności

1  (1)

Życzenia

Życzenia (więcej…)

zak2

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 – słów kilka dyrektora

Kochani Uczniowie, Drodzy Nauczyciele, Szanowni Rodzice,

 

Przez 10 miesięcy dzielnie przemierzaliście tajemnicze ścieżki wiedzy, w które każdego dnia wprowadzali Was nauczyciele naszej szkoły. Szczególnie przez ostatnie 3 miesiące nauki zdalnej wędrowaliście w poszukiwaniu tajemnic i jako odkrywcy zdobywaliście wiedzę i nowe umiejętności.

Na zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbierzecie świadectwa, które są przepustką do kolejnej klasy i, jak mówicie w języku gier: „pozwolą wspiąć się na wyższy level”.

Absolwentom naszej szkoły przyjdzie pożegnać się z dobrze znanymi korytarzami, salami, ale przede wszystkim z nauczycielami, wychowawcami, koleżankami i kolegami. Życzę Wam dobrego startu w nowych szkołach, abyście czuli się w nich tak samo dobrze jak w naszej szkole. Życzę najpierw fantastycznych wakacji, pełnych miłych przygód, a po powrocie z letniego wypoczynku życzę, abyście jednak rozpoczęli naukę w tradycyjnej formie w ławkach wybranych przez Was szkół.

Pragnę podziękować Waszym Rodzicom za wiele lat współpracy z nauczycielami, wychowawcami i dyrekcją naszej szkoły. Życzę Państwu zadowolenia i satysfakcji z osiągnięć Waszych dzieci w nowych szkołach.

Szczególne podziękowania kieruję do uczniów klas I, którzy jeszcze nie zdążyli się zadomowić w murach naszej szkoły, a już w związku z wystąpieniem COVID-19 musieli pozostać w domu i kształcić się na odległość. Według słów Waszych wychowawczyń świetnie sobie z tym poradziliście, dlatego każdy z Was otrzyma  świadectwo z nagrodą.

Wszystkim uczniom pragnę złożyć życzenia radosnych i niezwykłych wakacji, które pozwolą Wam nabrać wiatru w żagle i dodać energii do pracy w nowym roku szkolnym.

Bądźcie uważni i bezpieczni, zwłaszcza podczas wyjazdów nad wodę oraz podczas poruszania się po drogach. Przestrzegajcie zasad ruchu drogowego, wskazań GIS, aby zapobiegać zakażeniom wirusem  SARS-CoV-2. Bądźcie czujni i nie ulegajcie namowom nieznanych Wam osób.

Życzę wszystkim samych przyjemnych chwil w czasie wakacji oraz dużo, dużo słońca.

Dziękuję.

dyr  Bożena Rulak :)

trójka

Egzamin Język Angielski

Fotorelacja (więcej…)

IMG_20200617_085139827

Egzamin matematyka

Fotorelacja (więcej…)

trójka

Egzamin

Foto relacja (więcej…)

trójka

Rekrutacja klasy VIII

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie klas VIII, (więcej…)

35

WF z PGE SKRĄ BEŁCHATÓW

„Zapraszamy Was, do treningów z PGE Skrą Bełchatów oraz Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną! Sport lub biznes? Najważniejsze to dobrze przy tym się bawić🙂
(więcej…)

trójka

NOWE TERMINY REKRUTACJI DO SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

Drodzy Uczniowie klas ósmych, Szanowni Rodzice,

przypominamy, że z powodu pandemii covid-19 przestały obowiązywać terminy rekrutacji  do szkół
ponadpodstawowycho ustalone przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej (więcej…)

indeks

FE_POPC_poziom_pl-1_rgb-1

Zakup sprzętu komputerowego niezbędnego do realizacji podstawy programowej w formie zdalnej w Gminie Miasto Płock

Projekt grantowy pn. „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu”, Działanie 1.1: „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach” (więcej…)

gartulacje

Sukces

Gratulacje!

Oliwia Sikora z klasy 8b została  laureatką  XXXIII Edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży Szkolnej pod hasłem „MÓJ LAS” . (więcej…)