Aktualności

dziecko

Konkurs plastyczny „Dziecko w sieci”.

Uczniowie klas 1-3 na zajęciach w świetlicy wykonali prace na konkurs DZIECKO W SIECI, który został zorganizowany przez Komendanta Straży Miejskiej w Płocku.  (więcej…)

mplogo

„Pieśń ujdzie cało…”

W SP 23 odbyła się czwarta edycja Powiatowego Konkursu Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Pieśń ujdzie cało…”. Tym razem zdalnie. Uczestnicy wysyłali do organizatorów nagrania z piosenkami w swoim wykonaniu.

Naszą szkołę reprezentowała solistka zespołu Marchewkowe Pole, Antonina Burdon z klasy 5c. Wykonała przy akompaniamencie opiekuna zespołu, p. Gabriela Sieradzkiego utwór „Sanitariuszka Małgorzatka”. Jury konkursu występ Antoniny nagrodziło przyznaniem I miejsca.

Film do obejrzenia na szkolnym Facebooku.

151449390_914519392651440_1395287985488701407_n

Opiekujemy się ptakami zimą !

Kolejny świetlicowy konkurs za nami.  (więcej…)

stopprzemocy

„Agresji stop”

Uczniowie klas I, II i III wraz z wychowawcami podsumowali zajęcia zapobiegające zachowaniom agresywnym i stosowaniu przemocy „Agresji stop” prowadzone przez psychologa szkolnego p. Katarzynę Podolewską. Każda z klas przygotowała plakat.

(więcej…)

uSP3bws

Uczeń SP3 bezpieczny w sieci

Od 8 lutego we wszystkich klasach realizujemy Program profilaktyczny „Uczeń SP 3 bezpieczny w sieci”. Zajęcia prowadzone przez wychowawców i nauczycieli informatyki mają na celu edukację dzieci w zakresie bezpiecznego i odpowiedzialnego korzystania z nowoczesnych technologii.

(więcej…)

WAŻNA-INFORMACJA-1

Informacja

Ogłoszenie

Szanowni Państwo Rodzice i Uczniowie,

Uprzejmie proszę o zapoznanie się z terminami zgłoszeń i rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 do klasy pierwszej szkoły podstawowej, do oddziału dwujęzycznego i do oddziałów sportowego – profil pika ręczna w Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi  nr 3 w Płocku. Aktualne informacje w zakładce po prawej stronie „Rekrutacja”.

Z poważaniem

dyr Bożena Rulak

1. Aleksandra Dylewska 6e

Wyróżnienie naszych uczniów w konkursie „Policyjna Akademia Świadomego Konsumenta”

Na przełomie listopada i grudnia uczniowie naszej szkoły brali udział w projekcie ” Policyjna Akademia Świadomego Konsumenta” realizowanym przez Wojewódzką Komendę Policji wraz z Bankiem Narodowym – we współpracy z Komendą Miejską Policji w Płocku, w ramach programu edukacji ekonomicznej.

(więcej…)

puszka w szkole

Wspieraj WOŚP bezpiecznie, nie wychodząc z domu !!!

W sercu gra Ci WOŚP? Pokaż to, nie wychodząc z domu. Zobacz, w jaki sposób możesz być z nami sercem! Wrzuć pieniądze do eSkarbonki płockiego Sztabu #347:

https://eskarbonka.wosp.org.pl/y4by5c

Możesz przesłać wybraną kwotę i wpisać swoje imię. W tle podświetlają się pomarańczowe serduszka, które zostały już “zajęte” przez wpłacających. Szare serca są wolne, to oznacza, że w którymś z nich pojawi się Twoje imię i wpłacona kwota. Oczywiście, jeśli nie chcesz się ujawniać, możesz wesprzeć nas anonimowo.

Naszych szkolnych wolontariuszy spotkacie w niedzielę 31 stycznia, jak co roku, w okolicach szkoły i deptaka!

Nasza szkoła wspiera 29. Finał WOŚP, bo nasze serca biją w rytm Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Zachęcamy do wpłat! Zbieramy dla laryngologii i otolaryngologii !

 

 

tmp_1608302820597

Konkurs kolęd i piosenek świątecznych

Każdego roku o tej porze w świąteczną atmosferę wprowadzał nas „Konkurs kolęd i piosenek świątecznych” śpiewanych w językach obcych.
Dziś w czasie pandemii prezentujemy projekt świąteczny wykonany przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły, życząc wszystkim Wesołych Świąt!
W1

Egzamin ósmoklasisty w 2021 roku

W 2021 r. egzamin ósmoklasisty będzie przeprowadzony wyjątkowo na podstawie wymagań egzaminacyjnych, a nie jak w ubiegłych latach na podstawie wymagań określonych w podstawie programowej kształcenia ogólnego. Poniżej można pobrać ogólne i szczegółowe wymagania egzaminacyjne z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego oraz formułę arkusza egzaminacyjnego, który będzie  obowiązywał.

Wymagania egzaminacyjne dotyczące egzaminu ósmoklasisty r. szk. 2020/2021

Formuła arkuszy egzaminacyjnych w r. szk. 2020/2021 r.