Aktualności

trójka

Spotkanie z pracownikiem schroniska

3 października 2018 r uczniowie klas czwartych uczestniczyli w spotkaniu z pracownikami płockiego schroniska na które „przybył” także uroczy  kundelek Kuba. (więcej…)

trójka

Był sobie kot, był sobie pies 

Z okazji zbliżającego się  Światowego Dnia Zwierząt, w dniu 27 września  odbyło się w naszej szkole spotkanie z pracownikiem Schroniska dla Zwierząt w Płocku, panią Izabelą Cwaliną. (więcej…)

trójka

WYBORY PRZEDSTAWICIELA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Głosowanie odbyło się 21 września 2018. Uczniowie poszczególnych klas dokonywali wyboru spośród 14 kandydatów. (więcej…)

trójka

„Bezpieczna droga do szkoły”

19 września 2018 r. uczniowie klas pierwszych mieli ciekawe spotkanie z przedstawicielami Straży Miejskiej w Płocku. (więcej…)

trójka

Dzień Małego Strażaka zorganizowanym przez PKN Orlen

Dzień 12 września 2018r. dla klasy naszej  VI b pozostanie na długo w pamięci.  (więcej…)

trójka

Jak nie czytam, jak czytam !

8 czerwca 2018r. 787 uczniów i nauczycieli wzięło udział w czytaniu swoich ulubionych książek. W tym roku dopisała nam pogoda, więc mogliśmy wylegiwać się na słoneczku, pod drzewami, na trawie lub na placu zabaw. (więcej…)

trójka

Bajka i bal dla przedszkolaków

W dniach 12-13 czerwca w naszej szkole odbył się coroczny bal i bajka z okazji Dnia Dziecka dla dzieci z Przedszkola nr 15, 16 i 17. (więcej…)

mplogo1

X Jarmark Tumski

Corocznie ostatnie miesiące roku szkolnego to czas plenerowych imprez organizowantych przez różne instytucje Płocka i możliwość zaprezentowania efektów rocznej pracy zespołu Marchewkowe Pole w mieście. (więcej…)

trójka

„Cała Polska czyta dzieciom”

Dziś w ramach kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” na Starym Rynku w Płocku odbyło się wielkie czytanie „Rzepki” Juliana Tuwima. (więcej…)

trójka

Wystawa plakatów ,, Żyjmy zdrowo”

W roku szkolnym 2017/2018 uruchomiony został ponownie „Program dla szkół”, mający na celu promowanie wśród dzieci zdrowej diety, bogatej w owoce
i warzywa oraz produkty mleczne. (więcej…)