Aktualności

logo-MLP-2

Odwołanie XXVI Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej

Ograniczenie funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 wpłynęło na decyzję organizatorów dotyczącą odwołania XXVI Edycji Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej w 2020 roku.

trójka

Zgłaszanie uczniów do pierwszej klasy

Szanowni Państwo, dzieci do pierwszej klasy zgłaszamy elektronicznie przez system NABO od 02.03.2020 r. do 29.05.2020 r. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne wydrukowane i podpisane zgłoszenie wraz z oświadczeniem można złożyć w późniejszym terminie, np. po świętach Wielkiej Nocy. W obecnej chwili ważne jest, aby dziecko było zgłoszone i widoczne w systemie NABO.

                                                                                            dyr. Bożena Rulak

trójka

Odwołany Dzień Otwarty

W związku z decyzją MEN o zawieszeniu zajęć w szkołach (KPZ.576.9.2020), Dzień Otwarty, który miał się odbyć 18.03.2020 r. zostaje odwołany.

grat

Sukces

Sukces (więcej…)

White satin texture

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO KLASY 5

 

Uczniowie klas piątych również obchodzili Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Przedstawiciele klas wzięli udział w konkursie sprawdzającym wiedzę z zakresu języka polskiego. (więcej…)

trójka

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO KLASY 4

 

W związku z Międzynarodowym Dniem Języka Ojczystego uczniowie klas czwartych wzięli udział w nietypowej lekcji języka polskiego. Odbyła się ona w sali gimnastycznej 😉 (więcej…)

pomoc

Portal Fm-Pomagamy Dzieciom

28 lutego 2010 roku  uczestniczyliśmy w uroczystym przekazaniu wsparcia finansowego pozyskanego podczas  (więcej…)

mplogo1

Festiwal Piosenki Niemieckiej

27 lutego odbyła się w III LO w Płocku kolejna edycja Festiwalu Piosenki Niemieckiej. Formuła festiwalu nie przewiduje podziału na jakiekolwiek kategorie wiekowe i wykonawcze, (więcej…)

DSC_5321

Europejski Dzień Numeru 112

Fotorelacja (więcej…)

trójka

„Uczeń SP 3 bezpieczny w sieci”

24 lutego rozpoczęliśmy w naszej szkole realizację programu profilaktycznego „Uczeń SP 3 bezpieczny w sieci”.  (więcej…)