Z życia świetlicy.

wakacje1

Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

Dnia 21 czerwca 2017 roku świetlica w dobrym nastroju żegnała rok szkolny i radośnie witała wakacje. (więcej…)

serce

Sportowe zmagania.

Dnia 19 czerwca 2017 roku odbyła się w świetlicy Olimpiada sportowa, której współorganizatorem była Rada Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza w Płocku. (więcej…)

DSCN7760 (Kopiowanie)

Życzenia wielkanocne od dzieci ze świetlicy.

Dzięki zaangażowaniu małych artystów ze świetlicy, wielkanocne przedstawienie oraz życzenia, dotarły do rodziców i bliskich z ich rodzin. (więcej…)

20170405_121546

Wielkanocne odwiedziny.

W piękny, wiosenny dzień 5 kwietnia wybraliśmy się z dziećmi ze świetlicy do Domu Dziennego Pobytu dla osób z chorobą Alzhaimera (więcej…)

kwiatki

Dzień Otwarty w Świetlicy

Podczas Dnia Otwartego w szkole świetlica przygotowała dla przyszłych pierwszoklasistów wiosenne prace ogrodowe. (więcej…)

bukiet-kula-kwiatow

Kwiatek dla Pań.

W Dniu Kobiet wszystkie dziewczęta małe i duże obejrzały w świetlicy krótkie przedstawienie przygotowane specjalnie na tę okazję , wysłuchały życzeń oraz otrzymały kwiatki.  (więcej…)

maski

W karnawale

„Z Nowym Rokiem szedł karnawał,
przebieraniem się zabawiał. (więcej…)

IMG_20161216_132237

Piernikowe szaleństwo!

Świąteczne pierniki potrafią być tak smakowite, że po udekorowaniu po prostu znikają 😉 (więcej…)

logo apsrednie

APTECZKA PIERWSZEJ POMOCY EMOCJONALNEJ

APTECZKA PIERWSZEJ POMOCY EMOCJONALNEJ to program profilaktyki uniwersalnej i promocji zdrowia realizowane w naszej świetlicy.Gdy coś nam dolega sięgamy do apteczki pierwszej pomocy medycznej. A jak możemy pomóc sobie lub komuś, kto czuje się zraniony, czy przeżywa trudne momenty? (więcej…)

prezenty

Z życzeniami na spotkaniu opłatkowym.

14 grudnia 2016 wychowankowie naszej świetlicy wraz z p.Danutą Petryka wyruszyli z życzeniami do podopiecznych Domu Dziennego Pobytu dla osób z chorobą Alzhaimera.

(więcej…)