Kolejny turniej unihokeja i kolejny sukces– tym razem drużyna w składzie :MATEUSZ KOBER-bramkarz, IGOR ROSA, SZYMON RUTKOWSKI, OLIWIER BARANOWSKI, KRYSTIAN ROGA, TOMASZ STEFAŃSKI, SZYMON BARTOSIAK, KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI, KACPER GRABOWSKI, IGOR SULEJ, MIŁOSZ WIĘCEK i ALAN ROKICKI nie dała żadnych szans rywalom pewnie przechodzą eliminacje i zmagania finałowe.

Najciekawszy pojedynek stoczyli chłopcy, rywalizując z SP 6 ,zakończył się bezbramkowym remisem. Klasę pokazali wszyscy zawodnicy obu drużyn. Trochę zabrakło dokładności i celności uderzeń, bo nasi dominowali szczególnie w pierwszej połowie. Huraganowy ostrzał niestety nie przyniósł rozstrzygnięcia.

Pojedynek o wszystko pokazał już zdecydowaną przewage naszej drużyny zarówno techniki gry , jak i siły, szybkości i wytrzymałości. Założenia taktyczne zostały zrealizowane i chłopcy zdobyli upragniony awans do dalszych rozgrywek. Radość tym większa, bo SP3 reprezentowana będzie na zawodach rejonowych przez dziewczęta i chłopców.

G R A T U L A C J E !

Katarzyna Wróbel