W zawodach reprezentowały nas 2 ekipy:dziewcząt i chłopców. Drużyna dziewcząt w składzie : Iga Pietruszewska, Kinga Kwiatkowska, Amelia Gawek , Oliwia Bojko, Julka Centkowska, Klaudia Nowakowska , Zuzia Korzeniewska , Ada Kołodziejska , Ania Pawlak, Asia Suwała, Julka Welenc i Karolina Jeziorkowska zdobyły 2 miejsce. Trochę pechowo, bo w ostatecznym podsumowaniu wypadły gorzej w ilości zdobytych bramek. Remis i jedna wygrana okazały się niewystarczające na awans do dalszych rozgrywek. Emocje i zdenerwowanie ani na chwilę nie opuściło dziewcząt.

Zdecydowanie lepiej poradzili sobie chłopcy, zajmując 1 miejsce i zapewniając sobie awans do zawodów wojewódzkich. Drużyna w składzie : Mateusz Kober, Szymon Rutkowski, Igor Rosa, Oliwier Baranowski, Tomek Stefański, Krystian Roga, Szymon Bartosiak, Krzysiek Wiśniewski, Alan Rokicki, Igor Sulej, Miłosz Więcek i Kacper Grabowski po pierwszych nerwowych minutach gry, kiedy chwila nieuwagi kosztowała utratę dwóch bramek, szybko pozbierali się i zakończyli mecz remisem. W drugim meczu już nie pozostawili wątpliwości, kto jest najlepszy. Zdecydowane zwycięstwo bez straty bramki, piękne akcje i rewelacyjne strzały stworzyły przepiękne widowisko.

Medale dla każdego i puchary dla drużyn , gratulacje i pamiątkowe zdjęcia sprawiły, że wracaliśmy w swietnych humorach.

Katarzyna Wróbel