Sukcesem okazał się występ drużyny unihokeja w tegorocznych Igrzyskach.

Zawody miały dramatyczny przebieg a emocje rozpalały wszystkich. Drużyna w składzie:Mateusz Kober, Szymon Rutkowski, Oliwier Baranowski,  Igor Rosa, Krystian Roga, Tomek Stefański, Krzyś Wiśniewski, Igor Sulej, Miłosz Wiącek, Alan Rogacki i Kacper Grabowski zdobyła 4 miejsce.                       W historii występów chłopców- ten okazał się najlepszy.

Rywalizowanie z drużynami klubowymi a przede wszystkim z mistrzami kraju był świetną lekcją gry na najwyższym poziomie. Klasą samą w sobie okazał się nasz golkiper w osobie Mateusza. Wspaniałe popisy gry, błyskawiczne parady w bramce i obrony niemożliwe sprawiły, że wielką przyjemnościa było oglądanie go w akcji. Oczywiście musiał podobnie jak cała drużyna uznać techniczną przewagę drużyny z SP 3 Zielonka, która dominowała na boisku. Nie mniej jednak warto było patrzeć, jak wspaniałe bramki strzelali  nasi napastnicy. Trudno było przedrzeć się przez szczelną obronę przeciwników, ale determinacja Szymona , Igora i „Olego” i ich zmienników Krzysia, Alana, Igora, Kacpra i Miłosza robiła swoje. Trzeba było widzieć ogromną radość naszej drużyny, kiedy udało się pokonać bramkarza przeciwników!

Ale na sukces ciężko zapracowała cała drużyna- w obronie walczyli do utraty tchu Tomek i Krystek. Szybka i dynamiczna gra nawet na krótką chwilę nie dawała im wytchnienia. Ogromne nerwy towarzyszyły każdemy meczowi. Horror przeżywaliśmy przegrywając 0:2, aby wygrać 4:2. W innym spotkaniu praktycznie zwycięskim, trzeba było pogodzić się z remisem.

Najważniejsze, że pokazaliśmy się z najlepszej strony walcząc zacięcie do ostatniego gwizdka.

Katarzyna Wróbel