30 maja w naszej szkole odbył się turniej frisbee ultimate dziewcząt. Wystartowały w nim cztery ekipy: SP 20, G13 oraz dwie drużyny z naszej szkoły. Zawody rozegrane zostały systemem każdy z każdym. Triumfatorkami zmagań zostały dziewczęta z SP 20, które wygrały wszystkie swoje mecze. Na drugim miejscu znalazła się ekipa G13, zaś rzecie i czwarte lokaty zajęły odpowiednio SP 3I i SP 3II. W przerwie pomiędzy spotkaniami mecz pokazowy rozegrała drużyna Mad Hatters Płock, która aktywnie wspierała nasze zawody, oraz konkurs rzutów dyskiem do celu. Na zakończenie drużyny zostały nagrodzone pucharami ufundowanymi przez EKO OPAKOWANIA. MVP turnieju została Malwina Kubot, która otrzymała profesjonalny dysk ufundowany przez Mad Hattars Płock. Dziękujemy firmie EKO OPAKOWANIA i Mad Hatters Płock za wsparcie zawodów. Turniej zorganizowały uczennice klas 3 gimnazjum: Julia Włudarska, Nikola Łukasiak, Karolina Olecka, Paulina Maćkiewicz i Weronika Malanowska przy wsparciu nauczycieli: Mai Przybyszewskiej oraz Ewy Buchalskiej

mad hatters