7 czerwca 2019 r w naszej szkole odbył się Wieczór Jasia i Małgosi podsumowujący program Domowych Detektywów realizowany w klasach czwartych. Uroczystość otworzyła p. Iwona Anioł-Dziadkowiec, wicedyrektor szkoły.
Wszyscy zebrani mieli niezwykłą okazję, aby przenieść się w bajkowy świat i obejrzeć zabawne przedstawienie pt. Kopciuszek” przygotowane przez uczniów z klasy 4c pod czujnym okiem p. Ewy Łabuś. Następnie każdy miał szansę na chwilę refleksji podczas teleekspresowej prezentacji o negatywnnych skutkach picia alkoholu na zdrowie człowieka w wykonaniu uczniów z klasy 4c, 4f, 4b, pod kierunkiem Wychowawców: p. Agnieszki Kuźniarowicz-Grudy, p. Katarzyny Wysockiej, p. Marty Marszałek-Pajewskiej. Zagadkową pantomimę wykonali dla publiczności uczniowie z klasy 4a pod kierunkiem p. Karoliny Szelągowskiej. Tę wyjątkową imprezę zakończyli wychowankowie kl. 4d z p. Anną Gadomską zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy integracyjnej.Miłym prezentem dla wszystkich uczniów i nauczycieli był fakt licznie przybyłych na ten wieczór Rodziców, Rodzeństwa, Babć i Dziadków. Wszyscy gorąco oklaskiwali występujących uczniów.