12 października odbył się XIV Rodzinny Turniej Dwójek Siatkarskich. Zawody rozegrano w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-6 oraz klasy 7-8. W kategorii młodszej zwyciężyła Sandra Strzelecka wraz z bratem, którzy w finale pokonali Asię Suwałę i jej wujka. W meczu o trzecie miejsce Marcel Szatkowski oraz jego brat pokonali Julkę Welenc  grającą również z bratem. W kategorii starszej zwyciężyła Ola Marchwińska z tatą przed Anią Sieradzką z tatą oraz Sebastianem Brachem z siostrą.

Po zawodach rodzinnych swój mecz rozegrali dorośli a dzieci wcieliły się w rolę kibiców. Po zaciętym i stojącym na wysokim poziomie spotkaniu nastąpiło wręczenie nagród, medali i pucharów. Dekoracji dokonały: Dyrektor szkoły Bożena Rulak oraz Przewodnicząca Rady Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza Anna Derlukiewicz. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale zaś pierwsze cztery zespoły w każdej kategorii puchary. Każdy z uczestników odebrał również pamiątkową koszulkę oraz napój. Tradycyjnie po zawodach odbyło się losowanie nagród rzeczowych ufundowanych przez sponsorów.

Turniej wsparli: Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Płocka, Rada Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza, Coca-Cola, Telepizza Płock oraz Państwo Suwała. Zawody zostały objęte patronatem Stowarzyszenia Akademia Mistrzów Sportu – Mistrzów Życia. Sponsorom bardzo dziękujemy. colaakadlogo