W środę 8 stycznia odbył się konkurs śpiewania kolęd i piosenek świątecznych wykonywanych w językach angielskim i niemieckim. Jury oceniało stronę wokalną i językową występów, a także wrażenie artystyczne oraz pomysłowość w interpretacji utworu. Wszystkie grupy znakomicie zaprezentowały przygotowane przez siebie piosenki, dlatego obrady jury były długie i burzliwe. Ostatecznie I miejsce przypadło klasie 8c z piosenką In der Weihnachtsbäckerei, którą wykonali Klaudia Lach, Gabrysia Kabulska i Kacper Łabiński, II miejsce ex aequo zajęli Sebastian Brach z klasy 8b z piosenką Rudolf the red-nosed reindeer oraz Zuzia Zielińska i Kasia Szewczenko z klasy 8d z piosenką Kling Glöckchen, natomiast III miejsce tym razem z piosenką angielską Last Christmas ponownie zajęła klasa 8c w składzie Klaudia Lach, Natalia Bukowska oraz Kacper Rowicki.

Serdecznie gratulujemy!