Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie klas VIII,

pod adresem ponadpodstawowe-plock.nabory.pl/ znajdziecie informacje dotyczące rejestracji i sposobu wypełniania wniosku rekrutacyjnego w naborze elektronicznych do płockich szkół ponadpodstawowych.

Rekrutacja rusza 15 czerwca o godz. 8.00. Na podstawie numeru PESEL i wpisanego na pierwszej stronie formularza hasła, system automatycznie założy konto kandydata. Numer PESEL i utworzone hasło posłużą do logowania.

Na razie nie ma możliwości podglądu wniosku – będzie dostępny od 15 czerwca od 8.00.

Na zastanowienie i wybór szkół jest dużo czasu, ponieważ wnioski będzie można wypełniać od godz. 08:00 15 czerwca 2020 r. do godz. 15:00 10 lipca 2020 r.

Wyjątek stanowią oddziały: dwujęzyczny / międzynarodowy oraz sportowe / szkoły mistrzostwa sportowego, do których kandydaci składają wnioski wyłącznie w terminie od godz. 08:00 15 czerwca 2020 r. – do godz. 15.00 22 czerwca 2020 r.

Wszelkie pozostałe terminy również dostępne na podanej stronie.