Kochani Uczniowie, Drodzy Nauczyciele, Szanowni Rodzice,

 

Przez 10 miesięcy dzielnie przemierzaliście tajemnicze ścieżki wiedzy, w które każdego dnia wprowadzali Was nauczyciele naszej szkoły. Szczególnie przez ostatnie 3 miesiące nauki zdalnej wędrowaliście w poszukiwaniu tajemnic i jako odkrywcy zdobywaliście wiedzę i nowe umiejętności.

Na zakończenie roku szkolnego 2019/2020 odbierzecie świadectwa, które są przepustką do kolejnej klasy i, jak mówicie w języku gier: „pozwolą wspiąć się na wyższy level”.

Absolwentom naszej szkoły przyjdzie pożegnać się z dobrze znanymi korytarzami, salami, ale przede wszystkim z nauczycielami, wychowawcami, koleżankami i kolegami. Życzę Wam dobrego startu w nowych szkołach, abyście czuli się w nich tak samo dobrze jak w naszej szkole. Życzę najpierw fantastycznych wakacji, pełnych miłych przygód, a po powrocie z letniego wypoczynku życzę, abyście jednak rozpoczęli naukę w tradycyjnej formie w ławkach wybranych przez Was szkół.

Pragnę podziękować Waszym Rodzicom za wiele lat współpracy z nauczycielami, wychowawcami i dyrekcją naszej szkoły. Życzę Państwu zadowolenia i satysfakcji z osiągnięć Waszych dzieci w nowych szkołach.

Szczególne podziękowania kieruję do uczniów klas I, którzy jeszcze nie zdążyli się zadomowić w murach naszej szkoły, a już w związku z wystąpieniem COVID-19 musieli pozostać w domu i kształcić się na odległość. Według słów Waszych wychowawczyń świetnie sobie z tym poradziliście, dlatego każdy z Was otrzyma  świadectwo z nagrodą.

Wszystkim uczniom pragnę złożyć życzenia radosnych i niezwykłych wakacji, które pozwolą Wam nabrać wiatru w żagle i dodać energii do pracy w nowym roku szkolnym.

Bądźcie uważni i bezpieczni, zwłaszcza podczas wyjazdów nad wodę oraz podczas poruszania się po drogach. Przestrzegajcie zasad ruchu drogowego, wskazań GIS, aby zapobiegać zakażeniom wirusem  SARS-CoV-2. Bądźcie czujni i nie ulegajcie namowom nieznanych Wam osób.

Życzę wszystkim samych przyjemnych chwil w czasie wakacji oraz dużo, dużo słońca.

Dziękuję.

dyr  Bożena Rulak :)