Wybory do Samorządu Uczniowskiego zostały przeprowadzone w trzecim tygodniu września. Uczniowie klas 4-8 mogli oddawać głos na jednego z dziesięciu kandydatów (uczniów klas 7-8). Wśród kandydatów znaleźli się:

Alicja Kulczakiewicz, Kacper Blekicki, Kacper Wrotniewski, Oliwia Bojko, Jakub Kamiński, Maja Strzałkowska, Anna Szczepańska, Olivia Traczyńska, Wiktoria Nowicka, Otylia Kaczorowska. W wyniku wyborów, Radę Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2020/2021 tworzą:

Jakub Kamiński – 64 głosy

Kacper Wrotniewski – 49 głosów

Kacper Blekicki – 45 głosów

Wiktoria Nowicka – 45 głosów

Gratulujemy ! Życzymy wielu oryginalnych pomysłów !

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego w Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Płocku w roku szkolnym, z największą liczbą głosów, pozostaje p. Marzena Klekowicka.

Nauczyciele, którzy także otrzymali wysoką ilość punktów to:

p. Ewa Łabuś

p. Renata Bergiel

p. Izabela Rachowicz

Dziękujemy za oddane głosy i zaufanie :)