Do projektu Cyfrowa Szkoła zostaliśmy zakwalifikowani jako szkoła duża. Co się z tym wiąże?

Jako duża szkołą musieliśmy przeprowadzić 6 projektów edukacyjnych, 6 lekcji otwartych na które zaproszeni byli goście z innych szkół, oraz przeprowadzić minimum 9 lekcji tygodniowo z wykorzystaniem narzędzi TIK (LAPTOPÓW, TABLIC MULTIMEDIALNYCH ITP.)

Zaczynając od końca. Z informacji uzyskanych od szkolnych e-koordynatorów czyli Pani Anny Obczyńskiej i Pana Jakuba Sołtysiaka dowiedzieliśmy się, że liczba lekcji z wykorzystaniem narzędzi TIK, wzrastała z miesiąca na miesiąc. Zaczynając od obowiązkowych 27 lekcji miesięcznie doszliśmy do takich miesięcy gdzie lekcji z TIK było ok.50.

W naszej szkole w ramach programu Cyfrowa Szkoła odbyło się 6 lekcji otwartych, na których byli zaproszeni goście z innych szkół biorących udział w tym programie: SP 15 w Płocku, SP 22 w Płocku, SP w bielsku, SP w Starej Białej, SP w Gąbinie i SP w Emilianowie.

Byli to zarówno nauczyciele , e-koordynatorzy jak i dyrektorzy tych szkół.

Oto zdjęcia z naszych lekcji otwartych.

Lekcja Pani Anny Obczyńskiej

lekcja anki (Kopiowanie)

Lekcja Pani Agnieszki Garland

lekcja garland (Kopiowanie)

Lekcja Pani Iwony Adamiak

lekcja adamiak (Kopiowanie)

Lekcja Pani Renaty Bergiel

lekcja renaty (Kopiowanie)

 

Lekcja Pani Anny Czachowskiej

lekcja anicz (Kopiowanie)

Lekcja Pani Marzeny Klekowickiej

lekcja marzeny (Kopiowanie)

 

Przedstawiamy Wam zdjęcia i materiały z projektów.

PROJEKT „UCZEŃ SP3 BEZPIECZNY W SIECI.”

bezpieczny (Kopiowanie)