23 października 2020 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu z zakresu profilaktyki pod hasłem „Koło ratunkowe przed używkami”.

Uczniowie klas piątych podczas zajęć warsztatowych, które odbyły się we wrześniu i październiku pod okiem pani pedagog Alicji Aktyl-Rosłaniec, wykonali własne koła ratunkowe. Do konkursu dołączyli także chętni uczniowie, którzy również przekazali swoje prace konkursowe.

Po profesjonalnych konsultacjach z pedagogami p. Małgorzatą Zadrożną-Szochner, p. Grażyną Pyszyńską oraz p. Ewą Stania-Tomczak przyznano:

1. miejsce: Antoninie Burdon z kl. 5c oraz Patrykowi Rychlik z kl. 5b

2. miejsce: Zuzannie Michalik kl. 5b oraz Mai Ledzion kl. 5a

3. miejsce: Lili Szcześniak z kl. 5c

Przyznano również wyróżnienie dla Adriana Borowego z kl. 5b.

Zwycięzcy, jeszcze przed przejściem na naukę zdalną, odebrali nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego ufundowanego przez Wydział Zdrowia UM Płocka. Wszystkim serdecznie gratulujemy laureatom i zapraszamy do galerii nagrodzonych prac.