Chcieliśmy zakomunikować, że uczennice naszej szkoły zostały laureatkami konkursu plastycznego „Dziecko w sieci” realizowanego przez Zespół Profilaktyki Straży Miejskiej w Płocku w ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu.

Dzień bezpiecznego Internetu to projekt realizowany w ramach unijnego programu „Łącząc Europę” organizowany przez Polskie Centrum „Safer Internet”, tworzący Państwowy Instytut Badawczy NASK oraz Fundację Dajemy Dzieciom Siłę. Celem konkursu było unaocznienie młodym ludziom na jakie zagrożenia narażeni są każdego dnia podczas korzystania z Internetu, a także ukazania problemów występujących w świecie wirtualnym. Komisja konkursowa  postanowiła przyznać I miejsce Aleksandrze Dylewskiej z klasy 6e, II miejsce Zuzannie Rubinkowskiej z klasy 7b i wyróżnienie Annie Pawlak z klasy 7c. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia prac konkursowych.