Grono Pedagogiczne

 Dyrektor Szkoły 

Bożena Rulak

Wicedyrektor w klasach V-VIII

Eliza Ogorzała

Wicedyrektor w klasach I-IV

Iwona Anioł-Dziadkowiec

nauczyciele 

Iwona Adamiak – Przyroda

Iwona Anioł – Dziadkowiec -J.polski

Monika Bartlewska – J.polski

Renata Bergiel – J.polski

Kamila BiegańskaJ.polski

Katarzyna Bratkowska – Edukacja wczesnoszkolna

Urszula Brzyska – J.polski

Ewa Buchalska – J.polski / Nauczyciel wspomagający

Anna Czachowska – Historia

Urszula Czyżewska – Edukacja wczesnoszkolna

Martyna Detmer – Wiśniewska – Geografia/Przyroda/Nauczyciel wspomagający

Elżbieta Dobies – Biologia

Anna Dolman- Dyna – J.angielski

Sebastian Dorajczyk – Informatyka/Nauczyciel wspomagający

Magdalena Fortuńska  – Nauczyciel wspomagający

Aleksandra Gałczyńska – Krawczyk – J.polski

Agnieszka Garland – J.angielski

Mikołaj Gąsiorowki – Wf

Rafał Gąsiorowski – Informatyka

Jolanta Gostomska – Plastyka / Technika

Elżbieta Goś – Wf/Rehabilitantka

Monika Gromanowska – Matematyka

Iwona Grzelak – Nauczyciel wspomagający

Jarosław Janicki – Historia

Lena Jarosz – Matematyka

Małgorzata Jankowska – Edukacja wczesnoszkolna/Pedagog specjalny

Monika Jabłońska – Edukacja wczesnoszkolna/Pedagog specjalny

Maria Jasińska – Matematyka

Agnieszka Jeziorkowska – Geografia

Klaudia Joniak – Edukacja wczesnoszkolna

Paweł Kamiński – Informatyka

Robert Kamiński – Informatyka

Marlena Karaszewska – Edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Kaźmierczak – Religia

Maria Kępczyńska – Edukacja wczesnoszkolna

Marzena Klekowicka – J.angielski

Małgorzata Klucznik – Wf

Iwona Kołodziejska – Geografia

Anna Kowalewska – Makuch – Edukacja wczesnoszkolna

Tomasz Krawczyk – Muzyka

Anna Kret – Edukacja wczesnoszkolna

Jadwiga Kruczyńska – Chemia

Jerzy Kruczyński – Fizyka / Chemia

Agnieszka Kuźniarowicz – Gruda – J.angielski

Marzanna Lech – Religia

Jolanta Lewicka – Edukacja wczesnoszkolna

Marcin Lig – Wf

Alina Lorenz – J.niemiecki

Ewa Łabuś – J.polski

Iwona Łukiańska – Fizyka

Małgorzata Marciniak – Edukacja wczesnoszkolna

Milena Marciniak – Edukacja wczesnoszkolna

Marta Marszałek – Pajewska – Matematyka/Informatyka

Ewelina Matusiak – Nauczyciel wspomagający

Monika Matusiak – Matematyka

Zuzanna Mazuś – Kaliszewska – J.angielski

Sylwia Meredykt – Edukacja wczesnoszkolna/Pedagog specjalny

Iwona Michalska – Edukacja wczesnoszkolna

Martyna Mikołajczyk – Edukacja wczesnoszkolna

Anna Myślińska – Edukacja wczesnoszkolna/Pedagog specjalny

Anna Orłowska – J.angielski

Janina Osiecka – Edukacja wczesnoszkolna

Katarzyna Oszczanowska – J.angielski

Rafał PodolewskiWf

Maja Przybyszewska – Nauczyciel wspomagający

Izabela Rachowicz – J. polski

Agnieszka Rosiak – J.niemiecki

Anna Rutkowska – Historia/Wos

Aleksandra Sacharczuk – Matematyka

Karolina Szelągowska – Nauczyciel wspomagający

Daniel Sieradzki – Wf

Gabriel Sieradzki – Muzyka

Beata Słomińska – Integracja Sensoryczna

Agnieszka Sobiecka – Nauczyciel wspomagający

Emilia Stańczak – J.angielski

Marta Stasiak – Nauczyciel wspomagający

Jarosław Stawicki – Wf

Grażyna Suwardt – Nauczyciel wspomagający

Joanna Szafaryn – Daniłowicz – J.angielski

Anna Szczepankowska – Religia

Joanna Szczepkowska – Okraszewska – Religia

Elżbieta Szwech – Religia

Paweł Śmigała – Edukacja dla bezpieczeństwa/Doradca zawodowy

Anita Tarasiewicz – Punkt katechetyczny religii prawosławnej

Maciej Wierciński – Wf

Piotr Wiśniewski – J.angielski

Katarzyna Wróbel – Wf

Katarzyna Wysocka – Nauczyciel wspomagający

Małgorzata Zadrożna – Szochner – Plastyka / Technika

Krzysztof  Zakrzewski – Historia

Olga Zalewska – Biologia

Dorota Zielińska – Edukacja wczesnoszkolna

Świetlica

Danuta Petryka – kierownik

Eliza Grzegorek

Renata Pawlak

Renata Zbierzchowska

Sebastian Dorajczyk

Jakub Sołtysiak

Beata Osiecka

Karolina Folgier


 Biblioteka

Elżbieta Dobies

Grażyna Pyszyńska


 Pedagog szkolny

Alicja Aktyl-Rosłaniec

Ewa Stania – Tomczak


 Logopeda -surdologopeda, neurologopeda

Jolanta Kaczmarek


 Psycholog szkolny

Anna Tobijasz-Opulska

Katarzyna Podolewska