Grono Pedagogiczne

Dyrektor Szkoły 

Bożena Rulak

Wicedyrektor w klasach IV-VI

Bernardyna Opolska

Wicedyrektor w klasach I-III

Iwona Anioł-Dziadkowiec

Wicedyrektor w klasach VII-VIII

Eliza Ogorzała

Iwona Adamiak – Przyroda

Iwona Anioł – Dziadkowiec -J.polski

Monika Bartlewska – J.polski

Maria Bąkowska – J.rosyjski

Renata Bergiel – J.polski

Katarzyna Bratkowska – Edukacja wczesnoszkolna

Urszula Brzyska – J.polski

Ewa Buchalska – J.polski / Nauczyciel wspomagający

Anna Czachowska – Historia

Urszula Czyżewska – Edukacja wczesnoszkolna

Martyna Detmer – Wiśniewska – Nauczyciel wspomagający

Elżbieta Dobies – Biologia

Sebastian Dorajczyk – Informatyka

Magdalena Fortuńska  – Nauczyciel wspomagający

Anna Gadomska – J.angielski

Aleksandra Gałczyńska – Krawczyk – J.polski

Agnieszka Garland – J.angielski

Mikołaj Gąsiorowki – Wf

Rafał Gąsiorowski – Informatyka

Barbara Gil – Plastyka / Technika

Jolanta Gostomska – Plastyka / Technika

Elżbieta Goś – Wf

Monika Gromanowska – Matematyka

Iwona Grzelak – Nauczyciel wspomagający

Jarosław Janicki – Historia

Małgorzata Jankowska – Edukacja wczesnoszkolna

Ewelina Jasińska – Nauczyciel wspomagający

Maria Jasińska – Matematyka

Agnieszka Jeziorkowska – Przyroda

Klaudia Joniak – Edukacja wczesnoszkolna

Paweł Kamiński – Informatyka

Robert Kamiński – Informatyka

Marlena Karaszewska – Edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Kaźmierczak – Religia

Ewelina Kącicka – Edukacja wczesnoszkolna

Maria Kępczyńska – Edukacja wczesnoszkolna

Marzena Klekowicka – J.angieslki

Małgorzata Klucznik – Wf

Iwona Kołodziejska – Geografia

Anna Kowalewska – Makuch – Edukacja wczesnoszkolna

Marta Kowalska – Uptas – Matematyka

Barbara Kowalska – J.polski

Tomasz Krawczyk – Muzyka

Anna Kret – Edukacja wczesnoszkolna

Jadwiga Kruczyńska – Chemia

Jerzy Kruczyński – Fizyka / Chemia

Agnieszka Kuźniarowicz – Gruda – J.angielski

Anna Kwiatkowska – Chemia

Krystyna Lachowicz – Wf

Marzanna Lech – Religia

Jolanta Lewicka – Edukacja wczesnoszkolna

Marcin Lig – Wf

Alina Lorenz – J.niemiecki

Ewa Łabuś – J.polski

Iwona Łukiańska – Fizyka

Małgorzata Marciniak – Edukacja wczesnoszkolna

Milena Marciniak – Edukacja wczesnoszkolna

Monika Matusiak – Matematyka

Zuzanna Mazuś – Kaliszewska – J.angielski

Iwona Michalska – Edukacja wczesnoszkolna

Beata Mioduszewska – Edukacja wczesnoszkolna

Anna Myślińska – Edukacja wczesnoszkolna

Bernardyna Opolska – Matematyka

Anna Orłowska – J.angielski

Janina Osiecka – Edukacja wczesnoszkolna

Katarzyna Oszczanowska – J.angielski

Paulina Poniatowska – Kształcenie specjalne

Maja Przybyszewska – Nauczyciel wspomagający

Agnieszka Rosiak – J.niemiecki

Anna Rutkowska – Wos

Anna Sieradzka – Wf

Daniel Sieradzki – Wf

Gabriel Sieradzki – Wf

Bożena Skorłutowska – Matematyka

Ewa Słupecka  – Matematyka

Emilia Stańczak – J.angielski

Marta Stasiak – Nauczyciel wspomagający

Jarosław Stawicki – Wf

Krzysztof Stefaniak – Informatyka

Małgorzata Strzegowska – Doradca zawodowy

Grażyna Suwardt – Nauczyciel wspomagający

Joanna Szafaryn – Daniłowicz – J.angielski

Anna Szczepankowska – Religia

Joanna Szczepkowska – Okraszewska – Religia

Elżbieta Szwech – Religia

Barbara Szymańska – Zajęcia techniczne

Paweł Śmigała – Edukacja dla bezpieczeństwa

Anita Tarasiewicz – Punkt katechetyczny religii prawosławnej

Agnieszka Wiankowska – Edukacja wczesnoszkolna

Maciej Wierciński – Wf

Piotr Wiśniewski – J.angielski

Joanna Wodowska – Historia

Izabela Wójcik – J.polski

Katarzyna Wróbel – Wf

Małgorzata Zadrożna – Szochner – Plastyka / Technika

Krzysztof  Zakrzewski – Historia

Olga Zalewska – Biologia

Dorota Zielińska – Edukacja wczesnoszkolna

Agnieszka Ziólkowska – Nauczyciel wspomagający

Świetlica

Danuta Petryka – kierownik

Paulina Buraczyńska

Anna Cierpikowska

Renata Pawlak

Renata Zbierzchowska

Sebastian Dorajczyk

Jakub Sołtysiak


 Biblioteka

Elżbieta Dobies

Magdalena Kardynał

Grażyna Pyszyńska

Paweł Śmigała


 Pedagog szkolny

Alicja Aktyl-Rosłaniec

Ewa Stania – Tomczak


 Logopeda

Jolanta Kaczmarek


 Psycholog szkolny

Elżbieta Domagała – Lisocka

Katarzyna Podolewska