Edukacja włączająca

UROCZYSTOŚĆ ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2012/2013

3 września 2012 r. rozpoczęliśmy nowy rok szkolny.   Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu sztandarowego i zaśpiewania hymnu państwowego. Pierwszoklasistów i ich rodziców, a także wychowawców klas powitała dyrektor szkoły pani Bożena Rulak. Po odprowadzeniu pocztu sztandarowego rozpoczął się występ artystyczny, przygotowany przez uczniów  z klas trzecich. Cała uroczystość przebiegała w pięknej i radosnej atmosferze. Wszystkim uczniom, a szczególnie pierwszoklasistom życzymy zapału w zdobywaniu nowych wiadomości i umiejętności oraz wielu sukcesów.

Dorota Zielińska