„Życzenia oraz relaks dźwiękowy
To jest nasz zestaw upominkowy”

Takimi słowami rozpoczęła się w naszej szkole akademia z okazji Dnia Nauczyciela. W części oficjalnej Pani Dyrektor – Bożena Rulak wręczyła listy gratulacyjne pracownikom szkoły, którzy za wzorową i sumienną pracę zostały wyróżnione nagrodą Prezydenta Miasta Płocka, Dyrektora Szkoły lub odznaczeniami państwowymi. Następnie złożyła życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej całej społeczności szkolnej.

W części artystycznej uczniowie klas IV-VI przedstawili „Jesienny koncert”, a w nim piękne wiersze i nastrojowe piosenki. Za odkrywanie tajników wiedzy, cierpliwość i wyrozumiałość nauczyciele usłyszeli słowa podziękowania i serdeczne życzenia. Strofy o jesieni wprowadziły miły, refleksyjny nastrój, a znane melodie – „Remedium”, „Żółty jesienny liść” na długo pozostały w sercach publiczności.

Fotorelacja w zakładce Galeria / Wydarzenia