„Wczoraj przedszkolaki, dzisiaj już pierwszaki”

Jedną z piękniejszych uroczystości odbywających się w naszej szkole jest przyjęcie najmłodszych w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 3. Dnia 23 października witaliśmy na tej uroczystości panią dyrektor Bożenę Rulak, panią wicedyrektor Iwonę Anioł- Dziadkowiec, panią wicedyrektor Bernardynę Opolską, a w szczególności przywitaliśmy uczniów klas pierwszych i ich rodziców.

Drodzy Uczniowie!

„U progu nauki w szkole podstawowej życzymy Wam, aby każdy dzień Waszego pobytu w szkole był radosny i szczęśliwy, aby nauka była dla Was przyjemnością, aby każdy z Was miał prawdziwego przyjaciela, abyście swoim zachowaniem, postępowaniem oraz wynikami w nauce zasłużyli na miano Wzorowego Ucznia, a tym samym spełnili oczekiwania Waszej Pani Wychowawczyni i Waszych Rodziców.”

Fotorelacja w zakładce Galeria / Wydarzenia