Reprezentacja Miasta Płocka w dniach 4 – 8.02.2015 r. gościła na Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar Szefa Administracji Regionu Mytiszczi w Rosji.  Nasze Miasto na zawodach reprezentowało 12 zawodników z dwóch płockich klubów pływackich: Klubu Pływackiego MZOS Płock oraz Płockiego Stowarzyszenia Pływackiego SWIM Płock wraz z trenerem Jurijem Szyczkowa. Izabela Luma – uczennica klasy VI E Szkoły Podstawowej nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Płocku i zawodniczka Klubu Pływackiego MZOS PŁOCK w tych zawodach w kategorii rocznik 2002 i starsi zdobyła następujące medale:

TRZY BRĄZOWE MEDALE

50 m stylem motylkowym     – czas 0.31,62

100 m stylem motylkowym    czas 1.11,79

100 m stylem dowolnym       – czas 1.03,33

ZŁOTY MEDAL w sztafecie mieszanej w składzie Łukasz Solak, Wiktoria Niewiadomska, Jakub Cichocki, Izabela Luma, Dominik Bruchajzer, Dominika Kowalska, Damian Chrzanowski oraz Anna Solak – 8 x 50 m stylem dowolnym

Nie tylko samym sportem żyła nasza reprezentacja. Dzięki uprzejmości i gościnności organizatorów zawodów oraz gospodarzy miasta Mytiszczi młodzież miała okazję zwiedzić moskiewskie Muzeum Kosmonautyki, Kreml (zbrojownię i skarbiec),  wystawę muzealną na terenie Soboru Zaśnięcia Najświętszej Maryi Panny, pospacerować po Placu Czerwonym oraz po jednej z najbardziej znanych moskiewskich ulic – Arbacie.

 

Fotorelacja w zakładce Galeria / Wydarzenia