Łącząc tradycje Tłustego Czwartku wraz ze zbliżającym się Dniem Świętego Walentego obchodziliśmy Dzień Patrona naszej szkoły.

Każdy uczeń mógł pokazać na co go stać podczas pokazów „Mam talent”, klasy z wychowawcami tworzyli niesamowite przepisy i makiety  ” Makuszanek ” a całość zamykała wspaniała karnawałowa zabawa wśród przyjaciół, pod niezliczoną ilością balonów.

Głównym hasłem tegorocznej zabawy było :    POKOCHAJ UŚMIECH !

 

Jedną z atrakcji Dnia Patrona szkoły było przybycie do naszej szkoły członków klubu „Szachownica” z Zespołu Szkół Technicznych „Siedemdziesiątka” wraz z opiekunem P. Grzegorzem Potkańskim. Uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali interesujących informacji na temat historii gry w szachy oraz wielu interesujących anegdot o arcymistrzach szachowych w Polsce i na świecie.

Dziękujemy za rozbudzenie wśród uczniów chęci do gry, która była ulubioną, intelektualną rozrywką, PATRONA naszej szkoły, Kornela Makuszyńskiego.

Jeśli macie ochotę pójść w ślady pana Kornela, to zapraszamy w każdą sobotę o 9.00 rano do sekcji szachowej w Młodzieżowym Domu Kultury przy ul. Tumskiej.

Fotorelacja w zakładce Galeria / Wydarzenia