Na „Apelu Sukcesu” dla uczniów kl. IV-VI w dniu 25.02.2015 r. zostały podsumowane wyniki nauczania i zachowania za I okres roku szkolnego 2014/2015. Zostały wręczone uczniom:

  1. Stypendia szkolne za wyniki w nauce i List Pochwalny od Prezydenta Miasta Płocka:

Klasy 6

Nazwisko imię

Klasa

średnia

zachowanie

Luma Izabela

6E

5,55

wz

Kowalewska Klaudia

6D

5,45

wz

Glonkowski Mikołaj

6A

5,27

wz

Orwat Dominik

6C

5,27

bdb

Ozdowski Jakub

6D

5,18

wz

Golatowska Paulina

6D

5,09

wz

Gruber Filip

6C

5

bdb

Strzelecki Dawid

6D

5

wz

Zajączkowska Natalia

6E

5

bdb

Klasy 5

Nazwisko imię

Klasa

średnia

zachowanie

Rosiak Gabriela

5D

5,45

wz

Bartosiak Zuzanna

5C

5,27

wz

Podolewska Magdalena

5D

5,27

wz

Sawicka Kinga

5E

5,27

wz

Nowakowska Natasza

5C

5,18

wz

Adamczyk Krzysztof

5E

5,18

wz

Buczek Hanna

5E

5,18

wz

Rutkowska Zuzanna

5E

5,18

wz

Klasy 4:

Nazwisko imię

Klasa

średnia

zachowanie

Gapińska Oliwia

4A

5,36

wz

Kaczmarek Dorota

4B

5,27

wz

Fangrat Klaudia

4A

5,18

wz

Jankowski Oskar

4B

5,18

wz

Jędrzejewska Nina

4B

5,18

wz

Bartlewski Mateusz

4E

5,18

wz

Czyżewski Bartosz

4E

5,18

wz

Korniłowicz Elżbieta

4A

5,09

bdb

  1. Stypendia szkolne za osiągnięcia sportowe i List Pochwalny od Prezydenta Miasta Płocka:

  1. Bielicka Natalia 6d

  2. Kowalewska Klaudia 6d

  3. Dukaczewska Marta 6e

  4. Krzywkowska Maja 6e

  5. Goszczyńska Aleksandra 6e

  6. Remiś Aleksandra 6e

  1. Nagroda rzeczowa za najwyższą średnią ocen w szkole: Izabela Luma kl. VI e – 5,55

  1. Dyplomy gratulacyjne od Dyrektora Szkoły dla tych uczniów, którzy nie otrzymali stypendium motywacyjnego, ale ich średnia ocen była równa lub wyższa od 4,75:

L.p.

Uczeń

Klasa

Średnia

1

Luma Izabela

6 e

5,55

2

Rosiak Gabriela

5 d

5,45

2

Kowalewska Klaudia

6 d

5,45

3

Gapińska Oliwia

4 a

5,36

4

Bartosiak Zuzanna

5 c

5,27

4

Glonkowski Mikołaj

6 a

5,27

4

Kaczmarek Dorota

4 b

5,27

4

Orwat Dominik

6 c

5,27

4

Podolewska Magdalena

5 d

5,27

4

Sawicka Kinga

5 e

5,27

5

Adamczyk Krzysztof

5 e

5,18

5

Bartlewski Mateusz

4 e

5,18

5

Buczek Hanna

5 e

5,18

5

Czyżewski Bartosz

4 e

5,18

5

Fangrat Klaudia

4 a

5,18

5

Jankowski Oskar

4 b

5,18

5

Jędrzejewska Nina

4 b

5,18

5

Nowakowska Natasza

5 c

5,18

5

Ozdowski Jakub

6 d

5,18

5

Rutkowska Zuzanna

5 e

5,18

6

Bińkowski Bartosz

4 b

5,09

6

Chojnacki Piotr

4 d

5,09

6

Ciechomska Agnieszka

5 e

5,09

6

Golatowska Paulina

6 d

5,09

6

Korniłowicz Elżbieta

4 a

5,09

6

Kowalewska Weronika

4 d

5,09

6

Kruk Emilia

5 e

5,09

6

Krusiewicz Łukasz

4 e

5,09

6

Kulesza Piotr

5 c

5,09

6

Pietrzak Emilia

5 b

5,09

6

Zuchniewicz Wiktoria

5 d

5,09

7

Chojnacka Agnieszka

4 a

5,00

7

Czachowska Oliwia

4 e

5,00

7

Dukaczewska Marta

6 e

5,00

7

Gruber Filip

6 c

5,00

7

Jagodzińska Julia

5 c

5,00

7

Jankowski Oliwier

4 b

5,00

7

Jarzębowski Emil

4 b

5,00

7

Kurowski Paweł

4 d

5,00

7

Kwasiborska Amelia

5 a

5,00

7

Pietruszka Paulina

5 a

5,00

7

Romejko Martyna

5 e

5,00

7

Sobieski Jan

4 c

5,00

7

Strzelecki Dawid

6 d

5,00

7

Zajączkowska Natalia

6 e

5,00

8

Jagła Tymoteusz

6 d

4,91

8

Jarzyńska Adrianna

6 e

4,91

8

Kulczakiewicz Adam

5 b

4,91

8

Lewandowska Weronika

5 d

4,91

8

Majchrzak Alicja

6 e

4,91

8

Malinowski Marcin

4 c

4,91

8

Mikołajczyk Zuzanna

4 a

4,91

8

Pocheć Weronika

4 e

4,91

8

Sułek Mikołaj

5 d

4,91

8

Zając Aleksandra

4 c

4,91

8

Zielińska Anna

6 a

4,91

9

Goszczyńska Aleksandra

6 e

4,82

9

Grzywna Paweł

5 e

4,82

9

Jankowski Kacper

4 e

4,82

9

Kogowski Jan

5 d

4,82

9

Kopciński Norbert

4 d

4,82

9

Kowalewska Oliwia

6 c

4,82

9

Kurzyńska Agata

4 e

4,82

9

Szczepańska Aleksandra

4 c

4,82

9

Szymczak Maja

4 a

4,82

  1. Dyplom w uznaniu zasług na rzecz godnego reprezentowania Szkoły Podstawowej nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego w Płocku w I okresie roku szkolnego 2014/2015:

Zawody sportowe:

Lp.

Nazwisko Imię

Klasa

1

Gapińska Oliwia

4a

2

Mikołajczyk Zuzanna

4a

3

Wolska Daria

4a

4

Kaczmarek Dorota

4b

5

Jankowski Oliwier

4b

6

Jankowski Oskar

4b

7

Bińkowski Bartosz

4b

8

Jarzębowski Emil

4b

9

Zając Aleksandra

4c

10

Tarka Michał

4c

11

Żaglewska Oliwia

4c

12

Demianiuk Klaudia

4c

13

Gawinek Wiktor

4d

14

Chojnacki Piotr

4d

15

Mariański Bartosz

4d

16

Jóźwiak Jakub

4d

17

Kopciński Norbert

4d

18

Skórski Dominik

4d

19

Woźniak Dawid

4d

20

Kurowski Paweł

4d

21

Jankowski Kacper

4e

22

Krusiewicz Łukasz

4e

23

Załęcki Łukasz

4e

24

Bolimowski Jakub

4e

25

Olczak Michał

4e

26

Kwasiborska Amelia

5a

27

Ziemińska Wiktoria

5a

28

Kopczyńska Sylwia

5a

29

Ptaszyński Aleksander

5a

30

Dorobek Kacper

5a

31

Giziński Patryk

5a

32

Grzembska Wiktoria

5b

33

Grzybowska Wiktoria

5b

34

Kurkowska Malwina

5b

35

Pietrzak Emilia

5b

36

Dynaburski Igor

5b

37

Krawczyk Kacper

5c

38

Łabiński Hubert

5c

39

Więcek Gabriel

5b

40

Gostomski Krystian

5b

41

Kulczakiewicz Adam

5b

42

Pietrzak Mateusz

5b

43

Nadwadowski Mateusz

5c

44

Kulesza Piotr

5c

45

Bartosiak Zuzanna

5c

46

Rutkowski Adam

5d

47

Podolewska Magdalena

5d

48

Brach Dominika

5d

49

Zuchniewicz Wiktoria

5d

50

Mejer Karolina

5d

51

Kogowski Jan

5d

52

Romejko Martyna

5e

53

Kruk Emilia

5e

54

Adamczyk Krzysztof

5e

55

Szczytniewska Julia

6a

56

Nowakowska Kaja

6a

57

Chilman Marceli

6a

58

Kander Olaf

6a

59

Kowalczyk Piotr

6a

60

Zdrojewska Katarzyna

6b

61

Ciach Julia

6b

62

Waszkiewicz Karolina

6b

63

Piotrowska Joanna

6b

64

Ciesielska Julia

6b

65

Prosowski Michał

6b

66

Łukaszewicz Damian

6b

67

Kowalska Oliwia

6c

68

Chudzik Oliwia

6c

69

Adamczyk Julia

6c

70

Szeluga Zuzanna

6c

71

Gąsiorowski Bartosz

6c

72

Kuźnik Jakub

6c

73

Lau Miłosz

6c

74

Niewiadomski Kamil

6c

75

Kapela Julia

6c

76

Kostun Martyna

6c

77

Bielicka Natalia

6d

78

Kowalewska Klaudia

6d

79

Lewandowski Hubert

6d

80

Krysztof Zuzanna

6d

81

Krzywkowska Maja

6e

82

Dukaczewska Marta

6e

83

Goszczyńska Aleksandra

6e

84

Remiś Aleksandra

6e

85

Stefańska Karolina

6e

86

Wochol Patrycja

6e

87

Białecka Pamela

6e

88

Ławnicki Sebastian

6e

89

Nowacki Kacper

6e

90

Kubiak Karolina

6e

Konkursy przedmiotowe i tematyczne:

Lp.

Nazwisko Imię

Klasa

1

Graf Patryk

4c

2

Zawadzka Oliwia

4c

3

Rutkowska Zuzanna

5e

4

Rosiak Gabriela

5d

5

Buczek Hanna

5e

6

Gostomska Sandra

5e

7

Zielińska Anna

6a

8

Glonkowski Mikołaj

6a

9

Dominik Orwat

6c

10

Kowalewska Klaudia

6d

11

Luma Izabela

6e

  1. W roku szkolnym 2014/2015 została po raz pierwszy wręczona statuetka „SCHOLAREK”. Statuetka będzie wręczana uczniom, którzy zostali laureatami konkursów przedmiotowych MKO i na koniec roku szkolnego za najwyższą średnią ocen i stuprocentową frekwencję. Na postaci Scholarka widnieje logo szkoły i napis „SCHOLAREK” z rokiem przyznania.

Dominik Orwat z klasy 6c otrzymał nagrodę rzeczową i statuetkę „SCHOLAREK 2015”, gdyż został laureatem konkursu przedmiotowego Mazowieckiego Kuratora Oświaty z matematyki.

Fotorelacja w zakładce Galeria / Wydarzenia