Uczniowie klasy IA biorą udział w radiowym programie profilaktycznym „Akademii Lwa Honorka”, którego autorem jest Straż Miejska w Płocku pod honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Płocka. W każdą środę słuchamy audycji radiowej i uczestniczymy w co tygodniowym konkursie mailowym. W dniu 12.12.2014 uczniowie klasy IA zostali laureatami nagród w następujących konkursach międzyszkolnych organizowanych przez Straż Miejską w Płocku: „Cukierki od nieznajomych”- II miejsce Filip Imbir, wyróżnienia :Oliwier Kruszewski, Karolina Bromka, Alicja Dąbrowska; międzyszkolny konkurs plastyczny pt. „Moja bezpieczna droga do szkoły”- II miejsce dal całej klasy IA. Dnia 16.03.2015 zaszczycił nas swoją obecnością niepodziewanie Lew Honoriusz, aby wręczyć nagrody naszym kolejnym laureatom konkursu plastycznego pt. ”Tableteczki to nie kolorowe cukiereczki”. Drugie miejsce zajęła Maja Darowska a wyróżnienia: Wiktor Bielicki, Krzysztof Borysewicz, Karolina Bromka, Wiktor Myk, Wioletta Grzembska. W kolejnym międzyszkolnym konkursie plastycznym pt. „Prawa dziecka” nagrody odebrali: Sandra Sobolewska I miejsce, Bartosz Giziński III miejsce, Bartosz Bielas VI miejsce. Jakby tego było mało 17.04.2015 r. w naszej klasie ponownie gościliśmy Lwa Honoriusza. Dzieci uczestniczyły w nagraniu audycji radiowej, której można było posłuchać w KRDP 104,3 fm. Fotorelację z nagrania można obejrzeć na stronie facebook’a „Akademia Lwa Honorka”. Mamy nadzieję, iż to nie koniec naszych osiągnięć w przemiłym towarzystwie dzielnego lwa.

Fotorelacja w zakładce Galeria / Wydarzenia