III rodzinny turniej 2 siatkarskich    POWRÓT

26 października w naszej szkole rozegrany został III rodzinny turniej dwójek siatkarskich. Zawody włączone zostały do obchodów Narodowego Dnia Sportu. W tej edycji na starcie stanęło szesnaście ekip złożonych z dorosłego i dziecka. Po uroczystym otwarciu zawodów przez wice dyrektor szkoły Panią Bernardynę Opolską nastąpiło losowanie do grup eliminacyjnych. Pierwsza faza rywalizacji rozgrywana była w czterech grupach systemem każdy z każdym. Po jej zakończeniu w zależności od zajętych miejsc rodzinne dwójki przeszły do fazy pucharowej, która pozwoliła na wyłonienie końcowej kolejności.

Po zakończeniu turnieju został rozegrany mecz dorosłych. Rywalizowały w nim ekipy Mistrzów i Niepokonanych. Po dwu setowej rywalizacji lepsi okazali się Mistrzowie, którzy dwukrotnie jako pierwsi zdobyli 25 punktów.

Kiedy zakończył się pojedynek na dużym boisku nastąpiła uroczystość wręczenia nagród. Ceremonii przewodziły panie: Bernardyna Opolska – wice dyrektor SP 3 oraz  Magdalena Lewandowska – przewodnicząca Rady Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal a pierwsze cztery ekipy dodatkowo puchary. Dzięki sponsorom rywalizujące dzieci otrzymały drobne upominki a na koniec rozlosowane zostały wśród nich piłki siatkowe.

Turniej możliwy był do rozegrania dzięki wsparciu: Szkoły Podstawowej nr 3 w Płocku, Rady Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza, firmie PRIMA oraz szkółce siatkarskiej RAF-SPORT.

WYNIKI TURNIEJU                                    GALERIA ZDJĘĆ

I RODZINNY TURNIEJ 2                        II RODZINNY TURNIEJ 2