IV rodzinny turniej 2 siatkarskich     POWRÓT

14 czerwca w naszej szkole rozegrany został IV rodzinny turniej dwójek siatkarskich. Zawody włączone zostały do obchodów Narodowego Dnia Sportu. W tej edycji na starcie stanęło dwadzieścia ekip złożonych z dorosłego i dziecka. Po uroczystym otwarciu zawodów przez wice dyrektor szkoły Panią Bernardynę Opolską nastąpiło losowanie do grup eliminacyjnych. Pierwsza faza rywalizacji rozgrywana była w czterech grupach systemem każdy z każdym. Po jej zakończeniu w zależności od zajętych miejsc rodzinne dwójki przeszły do fazy pucharowej, która pozwoliła na wyłonienie końcowej kolejności.

Po zakończeniu turnieju został rozegrany mecz dorosłych. Rywalizowały w nim ekipy Mistrzów i Niepokonanych. Po dwu setowej rywalizacji lepsi okazali się Mistrzowie, którzy dwukrotnie jako pierwsi zdobyli 25 punktów.

Kiedy zakończył się pojedynek na dużym boisku nastąpiła uroczystość wręczenia nagród. Ceremonii przewodziły panie: Bernardyna Opolska – wice dyrektor SP 3, Magdalena Lewandowska – przewodnicząca Rady Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza oraz Pan Dariusz Bednarski z Rady Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal a pierwsze cztery ekipy dodatkowo puchary. Dzięki sponsorom rywalizujące dzieci otrzymały pamiątkowe statuetki oraz drobne upominki. Na koniec rozlosowany został wśród nich sprzęt sportowy.

Turniej możliwy był do rozegrania dzięki wsparciu: Szkoły Podstawowej nr 3 w Płocku, Rady Mieszkańców Osiedla Łukasiewicza, Państwu Renacie i Radosławowi Świgońskim, Państwu Hannie i Jackowi Garbol oraz szkółce siatkarskiej RAF-SPORT. Serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagród dla uczestników.

WYNIKI TURNIEJU                                    GALERIA ZDJĘĆ

I RODZINNY TURNIEJ 2                        II RODZINNY TURNIEJ 2              III RODZINNY TURNIEJ 2