Święto Edukacji Narodowej

12. października br.  odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji dnia Edukacji Narodowej. Grono pedagogiczne, pracownicy administracji i obsługi oraz uczniowie klas I-VI uczestniczyli w akademii pod hasłem:  „Wyśpiewać Wam chcemy dziś życzenia”.

W części oficjalnej dyrektor szkoły – pani Bożena Rulak podziękowała wszystkim pracownikom, podkreślając ich zaangażowanie w pracę oraz wręczyła coroczne nagrody nauczycielom i pracownikom obsługi.

W części artystycznej uczniowie z klas IV c i V e przedstawili zabawną scenkę z życia szkoły. Humorystyczne wiersze przeplatały się z wesołymi piosenkami w wykonaniu chóru szkolnego.

Dużym aplauzem został przyjęty pokaz mody nauczycielskiej  przygotowany specjalnie na tę okazję. Wszystkim spodobały się kolorowe, praktyczne, a przede wszystkim oryginalne stroje. Zapewne każdy z nauczycieli skorzysta  przedstawionych modeli.

Na koniec uroczystości popłynęły szczere życzenia, które wzruszyły wszystkich zgromadzonych.