„Śpiewam z pasją, tańczę z pasją”

W dniu 21 marca 2012 r. w naszej szkole odbył się I Międzyszkolny Integracyjny Festiwal „Śpiewam z pasją, tańczę z pasją” zorganizowany przez nauczycieli: Małgorzatę Jankowską, Annę Kret, Grażynę Suwardt, Alicję Aktyl- Rosłaniec oraz Tomasza Krawczyka. Honorowy Patronat objął Prezydent Miasta Płocka Andrzej Nowakowski.

Uroczystość zaszczycili: pani Alina Burżacka – Inspektor Oświaty Oddziału Urzędu Miasta Płocka oraz pan Tomasz Gorczyca – Rzecznik Osób Niepełnosprawnych.

W festiwalu wzięli udział uczniowie klas integracyjnych z płockich szkół podstawowych nr: 3, 11, 18, 22, 23 oraz podopieczni ZSOS nr 7, SOSW nr 1 w Płocku i Klubu Profilaktyki Środowiskowej „Nasz Domek”. Gościem specjalnym festiwalu byli wychowankowie SOSW nr 2 w Płocku.

Mali artyści zachwycili publiczność pięknym śpiewem, radosnym tańcem oraz barwnymi kreacjami, za co byli nagrodzeni gorącymi brawami. Nagrody dla wszystkich uczestników ufundowali: Prezydent Miasta Płocka, Rada Rodziców naszej szkoły oraz Firma „VIDOQ” pana Norberta Gajewskiego. Werdyktem Jury w składzie: pani Iwona Anioł-Dziadkowiec, przewodnicząca oraz członkowie: pani Małgorzata Natkowska i  pan Tomasz Gorczyca .

I miejsce zajął zespół  3 Dens z SP nr 3 pod kierunkiem p. Iwony  Michalskiej i p. Grażyny Suwardt,

II miejsce zajęli uczniowie z SOSW nr 1 w Płocku. Zespół przygotowała p. Wiesława Jankowska.

III miejsce zajęli uczniowie z SP nr 23 pod kierunkiem p. Małgorzaty Szulborskiej i p. Joanny Dobrogoszcz oraz Wychowankowie Klubu Profilaktyki Środowiskowej „Nasz  Domek” pod kierunkiem p. Beaty Szczygielskiej.

Serdeczne podziękowanie składamy wszystkim zespołom, nauczycielom oraz rodzicom, dzięki którym wspólnie mogliśmy wesoło i radośnie przywitać wiosnę.

Organizatorzy.