Edukacja włączająca

„Palcem po Mapie-droga do marzeń”

W dniu 21 września uczennice : Paulina Podolewska VI B, Agata Łykowska VI B, Kinga Oleksiewicz V D, Maja Świgońska V D wzięły udział w wakacyjnym projekcie „Palcem po Mapie-droga do marzeń” przygotowały plakat o miejscu, w którym spędziły wakacje i opowiedziały o nim na spotkaniu podróżników, które odbyło się w Szkole Podstawowej Nr 22. Plakaty wykonały pod kierunkiem Pani –Moniki Ocickiej. W ramach projektu miały możliwość uczestniczyć w warsztatach – fotograficznych prowadzonych przez Pana Krasę , plastycznych. Na zakończenie otrzymały certyfikaty uczestnictwa w projekcie -„Palcem po Mapie-droga do marzeń” oraz nagrodę za udział –wycieczka do Warszawy (zwiedzanie Muzeum Ewolucji, Muzeum Techniki w Pałacu Kultury i Nauki), w ramach, której Nasze uczennice prezentowały swoje plakaty podczas wystawy na Forum Młodzieżowym, które odbyło się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Forum organizowane przez Polską Fundację Sportu i Kultury.