"Marzanna 2012"

W tym roku pożegnanie Zimy nastąpiło 20 marca. W tym dniu klasy I-III  ustawione  w pięknym, kolorowym korowodzie, na którego czele stały Pani Zima z Panią Wiosną, wyszły  sprzed szkoły i deptakiem Roguckiego udały się do Spółdzielczego Domu Kultury. Tutaj czekały na dzieci niespodzianki . Kolorowe baloniki, cukiereczki, wiosenne konkursy i dużo zabawy na świeżym powietrzu. Ta radosna  impreza zakończyła się topieniem  Marzann, które zostały wykonane przez uczniów kilka dni wcześniej. Wszystkie były przepiękne, ale można było nagrodzić tyko trzy.  Komisja konkursowa ze SDK nagrodziła   Marzannę z klasy IIe i dwie Marzanny  z klasy IIIc.  Oto galeria zdjęć z tej wesołej zabawy.