Edukacja włączająca
Elektroniczny dziennik

Gwiazdkowe Zawody Pływackie klas III Szkół Podstawowych 2012

Dnia 18 grudnia 2012 r. na basenie „PODOLANKA” w Płocku odbyły się Gwiazdkowe Zawody Pływackie klas III Szkół Podstawowych, które zorganizowane zostały przez Miejski Zespół Obiektów Sportowych J.B. w Płocku.

Prezydent Płocka Andrzej Nowakowski powitał pływaków, zgromadzoną publiczność i życzył miłej sportowej zabawy, w czasie której uczniowie klas trzecich płockich szkół mieli okazję pokazać swoje umiejętności pływackie po czterech miesiącach nauki pływania. Wszyscy  uczestnicy i widzowie niecierpliwie czekali na przybycie Mikołaja, a kiedy się pojawił radośnie został przywitany przez dzieci. Dziewczęta i chłopcy pod uważnym okiem instruktorów i ratowników pokonywali dystans jednej długości basenu. Każdy zawodnik po przepłynięciu mógł liczyć na słodki poczęstunek z ogromnego worka Mikołaja.

Naszą szkołę reprezentowała 32 osobowa grupa uczniów, dziewcząt i chłopców. Doskonale poradzili sobie w pokonaniu tego dystansu, prezentując różne style pływackie.

Uczniowie biorący udział w pokazach pływackich otrzymali paczki ze słodyczami dla wszystkich dzieci objętych nauką pływania w klasie trzeciej.

Opiekunowie grupy Anna Kret, Alicja Aktyl – Rosłaniec, Magdalena Fortuńska.

Dziękujemy Rodzicom za pomoc w opiece i dostarczenie słodkich paczek do szkoły.