Przegląd Form Teatralnych

W dniu 5 października  2011 roku uczniowie klasy specjalnej i integracyjnej (III f, I b) pod opieką pań: G. Suwardt, M. Jankowskiej, I. Michalskiej  uczestniczyli w Przeglądzie Form Teatralnych.  Imprezę zorganizował  Zespół Szkół Specjalnych nr 7 w Płocku.   Przegląd odbył się a scenie Spółdzielczego Domu Kultury.

W corocznej imprezie brały udział osoby niepełnosprawne w różnych grupach wiekowych ze szkół i ośrodków na terenie  miasta i okolic. Sójki z Trójki już kolejny rok reprezentowały  naszą szkołę w przeglądzie. Aktorzy przedstawili  bajkę pt. ,,Szewczyk Dratewka”. Występ dzieci został nagrodzony przez publiczność wielkimi brawami i owacjami. Dały się zauważyć efekty pracy małych aktorów. Dzieci chętnie i bez tremy  prezentowały swoje możliwości na scenie przed szeroką publicznością. Z dużą łatwością wyrażały przeżycia, emocje z pomocą gestów, mimiki twarzy, słów. Za udział w przeglądzie otrzymały maskę, dyplom i słodkie upominki.

Ten dzień dostarczył naszym wychowankom wielu radosnych przeżyć.