Edukacja włączająca

PUSZKA DLA PUSZKA

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w szkolnej akcji „Puszka dla Puszka” organizowanej przez Samorząd Uczniowski.

Pamiętajmy, że 23 września rozpoczęła się astronomiczna jesień. Wraz z nadejściem jesieni, noce stają się coraz chłodniejsze. W związku z powyższym, apelujemy do wszystkich miłośników zwierząt o przekazywanie ciepłych koców dla Schroniska dla zwierząt w Płocku.

Zachęcamy Was, którym nie jest obojętny los bezpańskich psów i kotów o przekazywanie  opiekunom SU- p. Dorocie Zielińskiej i p. Marzenie Klekowickiej, suchej i mokrej karmy, gdyż…

Pełny brzuszek, to zadowolony brzuszek.

Wspólnie uczmy się szacunku, troski i empatii dla porzuconych zwierząt.

Gdy tylko zauważysz błąkającego się bądź zranionego (potrąconego przez samochód) psa lub kota, nie wahaj się skontaktować się z płockim schroniskiem.

Ponadto schronisko prowadzi adopcję zwierząt (regulamin adopcji oraz galeria zdjęć zwierząt dostępna na www.schronisko.pgkplock.pl).  Jednakże pamiętaj, że gdy Twoi rodzice pozwolą Ci zabrać psa/kota do domu, to Twoim obowiązkiem jest opiekować się nim i dbać o niego. Czworonóg zabrany do domu, zaufa Ci i pokocha Cię. Nie zawiedź jego zaufania i nie zrań go!

Marzena Klekowicka