Edukacja włączająca
Elektroniczny dziennik

XI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski

19 kwietnia 2013 r. w Zespole Szkół nr 2 w Płocku odbył się XI Międzyszkolny Konkurs Recytatorski. Honorowy patronat nad konkursem objął Teatr Dramatyczny im. Jerzego Szaniawskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Wiktoria Ziemińska z klasy 3a, Szymon Krukowski z klasy 3b i Kasia Smolczewska z klasy 3d. Dla najlepszych recytatorów wybranych spośród 36 uczestników Jury przyznało nagrody  i liczne wyróżnienia. Wiktoria Ziemińska  zajęła III miejsce, czego serdecznie gratulujemy. Kasia i Szymon otrzymali dyplomy uczestnictwa. Na zakończenie uczestnicy konkursu mieli okazję zrobić pamiątkową fotografię ze znanym aktorem płockiego Teatru Dramatycznego.