„BEZPIECZEŃSTWO DZIECKA NA DRODZE – 2011”

Jadą rowery, kręcą się koła, nad nami cicho

Gwiżdże wiatr. Wielka wyprawa dzisiaj wesoła!

Jedziemy dalej, dalej w świat

Wielki konkurs plastyczno-rysunkowy

„BEZPIECZEŃSTWO DZIECKA NA DRODZE – 2011”

rozstrzygnięty!!!

Wzorem lat ubiegłych uczniowie klas pierwszych przystąpili do Ogólnopolskiej Kampanii Edukacyjnej pod hasłem: „Bezpieczeństwo Dziecko na Drodze-2011” organizowanej przez firmę STATOIL POLAND przy wsparciu Komendy Głównej Policji  i Szkoły Podstawowej Nr 3 w Płocku. Zadaniem pierwszaków było wykonanie pracy  o tematyce związanej z bezpieczeństwem  na drodze. W konkursie plastyczno-rysunkowym wzięło udział 120 uczniów z klas pierwszych. Do II etapu wychowawcy wyłonili 35 prac, z których Komisja w składzie: przewodnicząca-wicedyrektor SP nr 3 Płock - Iwona Anioł-Dziadkowiec, członkowie: nauczyciele z sekcji plastycznej- Monika Osicka,  Marzena Klekowicka, Renata Zbierzchowska, Jakub Sołtysiak,  przyznali NAGRODĘ GŁÓWNĄ (rower i kask)- DOROTCE KACZMAREK, ucznnicy klasy 1b.

WYRÓŻNIENIA(kamizelki ostrzegawcze) otrzymali : Oliwia Socha,Amelia Baszewska, Klaudia Frangrat, Julia Dobrosielska, Kamila Szostak, Wiktoria Uniszkiewicz, Bartosz Redos, Oskar Jankowski, Nadia Gano, Karolina Słowikowska, Dawid Kowalewski,Bartek Bińkowski, Patryk Graf, Jaś SobieskiOla Szczepańska, Oliwia Krzywkowska, Oliwia Żaglewska,Natalia Stańczewska, Klaudia Dermaniuk, Kasia Mańkowska, Olga Kowalska, Zuzanna Mikołajczyk, Adrin Ruszkowski, Konrad Żaglewski, Marysia Dąbrowska, Oliwia Gapińska, Weronika Kowalewska, Kinga Nowakowska, Lidia Zybert, Kacper Jankowski, Anna C ieślikowska, Marta Starczyńska, Weronika Pocheć.

Ponadto wszyscy uczniowie z klas pierwszych otrzymali książeczki „Malujemy- i już wiemy”.

ZWYCIĘZCOM i UCZESTNIKOM konkursu gratulowali wspaniałych prac Dyrekcja Szkoły, Pedagog, przedstawiciele firmy STATOIL –pani Kinga Siwińska i pan Tomasz Mielczarek   oraz przedstawiciel Komendy Miejskiej Policji- aspirant Krzysztof Piasek. Podsumowanie konkursu poprzedzone zostało występem uczniów z klas 1b i 1d oraz pogadanką  na temat zasad bezpiecznego poruszania się dzieci po drogach publicznych.

Na zakończenie uroczystości pierwszaki pięknie zaśpiewały piosenkę o ruchu drogowym. Całe spotkanie zostało  utrwalone na zdjęciach, które będą pamiątką z dnia 22.09.2011r.