Konkurs Rodzinnych Szopek Bożonarodzeniowych

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 w Płocku składa serdeczne podziękowania Rodzinom, które włączyły się do Konkursu Rodzinnych Szopek Bożonarodzeniowych. W ten sposób została zrobiona wystawa prac, którą zobaczyli uczniowie i rodzice naszej szkoły. Jest to godne zaprezentowanie postawy obywatelskiej i tworzenie poczucia więzi z miastem, jak również uczczenie święta religijnego, pielęgnowanie wartości chrześcijańskich  i prorodzinnych.

Pragniemy również zachęcić Rodziny do uczestniczenia we wspólnym Orszaku Trzech Króli, który rozpocznie się 6 stycznia 2012r o godz.12.00 przy kościele Farnym w Płocku, a zakończy Mszą Świętą o godz. 13.00 w Katedrze.

Niech tegoroczne Święta będą tak pełne radości, żeby starczyło jej  na cały rok 2012.