Edukacja włączająca

"Przypowieść o synu marnotrawnym"

W dniu 7 września w naszej szkole odbył się montaż słowno - muzyczny opracowany na podstawie "Przypowieści o synu marnotrawnym". Montaż i zabawy przygotowali uczniowie liceum (Julka, Ela i Bartek) biorący udział w konkursie „Wyzwanie - Gra o Rio", którego celem jest promocja idei Światowych Dni Młodzieży zapoczątkowanych przez bł. Jana Pawła II. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas drugich. Po obejrzeniu przedstawienia i wspólnej zabawie, dzieci otrzymały od swoich starszych kolegów cukierki i zakładki do książek, zawierające informacje o Światowych Dniach Młodzieży.

Aktorom - życzymy powodzenia! Mamy nadzieję, że to właśnie Wasz patrol wygra wyjazd do Rio de Janeiro, a po powrocie opowiecie nam jak było.