Edukacja włączająca

YOUNG LEARNERS ENGLISH TESTS

W czerwcu 2012 roku uczniowie naszej szkoły, Monika Józwiak i Jakub Kaczmarek, zdali Międzynarodowy Egzamin z Języka Angielskiego dla młodzieży szkolnej, KET for Schools.  Egzamin ten organizowany jest przez British Council (instytucję reprezentującą Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej) oraz University of Cambridge.

Monice i Kubie gratulujemy, a kolejnych uczniów, pasjonujących się nauką języka angielskiego, zachęcamy do takiego sposobu sprawdzenia swoich umiejętności.

YOUNG LEARNERS ENGLISH TESTS (YLE) – to egzaminy dla dzieci w wieku 7 – 12 lat, dostępne na trzech poziomach zaawansowania: Starters, Movers, Flyers.

KET for Schools – to egzamin dla młodzieży w wieku 11-17 lat.

DLACZEGO WARTO ZDAWAĆ YLE?

• YLE obiektywnie i precyzyjnie oceniają umiejętności językowe uczniów.
  • YLE zachęcają do efektywnej nauki poprzez atrakcyjną, barwną formę.
  • YLE dają dzieciom poczucie sukcesu.
  • YLE pozwalają rodzicom i nauczycielom stwierdzić, w jakim stopniu dzieci opanowały język.
  • YLE zapewniają pozytywne pierwsze wrażenia związane z testem językowym.

Jeśli chciałbyś zdobyć Certyfikat egzaminu międzynarodowego, porozmawiaj ze swoim nauczycielem języka angielskiego.

Anna Orłowska