Edukacja włączająca

„Wieczór Marzeń w ZOO”

Marzenia się spełniają
Tylko stale, stale myśl o nich myśl
Wszystko, co tylko chcesz
Może się zdarzyć dziś!”

( sł. Majka Jeżowska)

Wieczór Marzeń w ZOO

1 czerwca, jak co roku  nasi uczniowie pod opieką nauczycielek: Małgorzaty Jankowskiej, Iwony Michalskiej, Grażyny Suwardt i Alicji Aktyl- Rosłaniec  oraz Rodziców, uczestniczyli w imprezie zorganizowanej dla dzieci z okazji ich święta.

Nasi wychowankowie obejrzeli spektakl w wykonaniu aktorów z Teatru Dramatycznego, pokazy tańca hip-hop oraz sztuk walki. Wyjątkową atrakcją była przejażdżka konna z umundurowanym jeźdźcem. Ważny wkład w uroczystość wnieśli nasi podopieczni z klasy 1b integracyjnej, występując na scenie w inscenizacji muzyczno- ruchowej pt. „Taniec Zabawekpod kierunkiem pań: Iwony Michalskiej i Grażyny Suwardt. Za swoją prezentację otrzymali liczne, spontaniczne brawa od  przybyłych widzów.

Późnym wieczorem, ku uciesze najmłodszych odbyło się zwiedzanie ZOO. Na koniec tej niezwykłej plenerowej imprezy, dzieci otrzymały w prezencie  uśmiechnięte pluszaki.

Sympatyczna atmosfera towarzysząca wieczorowi oraz ciekawe atrakcje sprawiły, że na pewno spełniło się kilkanaście, a może  i więcej marzeń małych i dużych dzieci...