SERWIS SPORTOWY

 

 

LEKKOATLETYKA

UNIHOKEJ

SIATKÓWKA

PIŁKA RĘCZNA

PIŁKA NOŻNA

KOSZYKÓWKA

SPONSORZY

 

  

21 czerwca gościł w naszej szkole maratończyk Mariusz Giżyński. Na początek wizyty przeprowadził trening lekkoatletyczny z uczniami. Podczas krótkich zajęć, w których uczestniczyli uczniowie klas 1-6 Pan Mariusz pokazał ćwiczenia stosowane w profesjonalnej rozgrzewce biegacza oraz ścigał się z dziećmi na jedno okrążenie. Wyścig ten okazał się jednym z niewielu , w których przegrał. Można powiedzieć, że dla naszych uczniów był to udany rewanż za Bieg Skarpy, w którym górą był nasz gość.
Po zakończeniu treningu nastąpiła uroczystość wręczenia nagród za lekkoatletyczne mistrzostwa szkoły klas 1-6, program profilaktyczny Skaczę wysoko - blokuję używki oraz projekt Maratończyk.
Panu Mariuszowi w dekoracji pomagały Panie: Dorota Bogucka z Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych Urzędu Miasta Płocka oraz wicedyrektor naszej szkoły Bernardyna Opolska. Wymienione wyżej osoby wręczały: puchary, medale oraz dyplomy i nagrody rzeczowe dzieciom startującym w podsumowywanych programach. Warto dodać, że w projekcie Maratończyk wystartowało 180 dzieci, w Skaczę wysoko - blokuję używki - 103 zaś w lekkoatletycznych mistrzostwach szkoły około 300.
Po zakończeniu ceremonii dekoracji uczestników nasz gość jeszcze długo podpisywał autografy.

GALERIA ZDJĘĆ

POWRÓT