SERWIS SPORTOWY

 

 

LEKKOATLETYKA

UNIHOKEJ

SIATKÓWKA

PIŁKA RĘCZNA

PIŁKA NOŻNA

KOSZYKÓWKA

SPONSORZY

UNIHOKEJ

 

 

Międzyklasowy turniej unihokeja drużyn mieszanych dla klas 4

Katarzyna Wróbel

W marcu nasi czwartoklasiści z klasy 4 A,B,C,D oraz klasy E rozegrali pełen emocji turniej unihokeja. Wzięły w nim udział zarówno dziewczynki jak i chłopcy,przy czym każdą klasę na boisku reprezentowała 5- osobowa drużyna. Niektóre teamy były tak liczne, że tylko system rozgrywek „każdy z każdym” i szybkie zmiany „hokejowe” zapewniły udział każdemu zawodnikowi i zawodniczce. Wszystkie mecze były tak zacięte, że emocje udzieliły się również sędzinie, która z wielką przyjemnością obserwowała zmagania drużynowe. Zwycięzcę wyłonił dopiero bilans strzelonych i straconych bramek. W zawodach było wszystko: pasja i duże umiejętności techniczne, ale i prawdziwa walka do końcowego gwizdka.

Gratulacje i podziękowania za świetne widowisko i tak liczny udział należą się wszystkim.

 

WYNIKI

X

A

B

C

D

E

Punkty

Bramki

Miejsce

A

X

0:0

1:6

0:1

0:1

1

1/8

5

B

0:0

X

0:1

0:1

0:2

1

0/4

4

C

6:1

1:0

X

1:1

7:0

7

15/2

1

D

1:0

1:0

1:1

X

1:0

7

4/1

2

E

1:0

2:0

0:7

0:1

X

4

3/8

3

 

Turniej unihokeja drużyn mieszanych

Turniej Unihokeja Drużyn Mieszanych dla klas 4-tych okazał się dla naszej drużyny wyjątkowo udany. Pokonaliśmy wszystkie pozostałe drużyny, idąc przez eliminacje i finałowy turniej jak burza. Cztery zwycięstwa w finale zapewniły nam 1 miejsce. Drużyna (prowadzona przez Katarzynę Wróbel) w składzie: Gabriel Wiącek z 4c w bramce i koledzy z klasy- Igor Dynaburski, Victor Kaca, Kacper Krawczyk i Hubert Łabiński, Mikołaj Sułek z 4d oraz dzielni trzecioklasiści z "e" klasy: Łukasz Krusiewicz, Łukasz Załęcki i Dawid Woźniak. W naszej ekipie nie zabrakło dziewcząt, które walczyły równie zaciekle, jak ich koledzy. Były to Wiktoria Ziemińska, Sylwia Kopczyńska i Amelia Kwasiborska z 4a, Zuzia Rutkowska i Iga Szymańska z 4e oraz Dominika Brach z 4d.Najlepszym zawodnikiem Turnieju został Igor Dynaburski (4c), który swoją przygodę z unihokejem rozpoczął w trzeciej klasie. Wytrwałość i pracowitość została nagrodzona. Gratulacje dla całej drużyny

Zobacz zdjęcia

 

Płockie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt

            I już po kolejnych zawodach drużynowych dziewcząt w unihokeju. W poniedziałek 9 grudnia odbył się turniej finałowy z udziałem naszej drużyny w składzie: Patrycja Fryziak, Ola Remiś, Agnieszka Dąbrowska, Marta Krawczyńska, Maja Krzywkowska, Karolina Stefańska i Natalia Bielicka. Zabrakło w składzie finałowym chorej Oli Goszczyńskiej, która wsparła drużynę w eliminacjach i półfinałach. Dziewczęta walczyły zacięcie o najlepszą lokatę premiowaną awansem do zawodów rejonowych, ale tracąc jedna bramkę w spotkaniu z SP6, ostatecznie musiały się zadowolić 2 lokatą. Ważne jest to, że tworzą się zręby drużyny, która powalczy na pewno w przyszłym roku o zwycięstwo.

POWRÓT