SERWIS SPORTOWY

KOSZYKÓWKA

PIŁKA NOŻNA

Turniej klas 1 w ZST

13 grudnia w ZST w Płocku odbył się mikołajkowy turniej piłki nożnej chłopców z klas 1. Reprezentanci naszej szkoły zajęli 3 miejsce ustępując tylko SP 22 i SP 12. Gratulujemy.

TURNIEJ KLAS 2 W SP 22

29 października w SP 22 odbył się turniej piłki nożnej dla uczniów z klas 2. Wśród startujących byli również uczniowie naszej szkoły w składzie: Woźniak Dawid, Jankowski Kacper, Jankowski Oliwier, Kurowski Paweł, Jankowski Oskar, Szczygielski Krzyś, Pydyn Dawid, Jóźwiak Kuba, Olczak Michał, Jarzębowski Emil, Mariański Bartosz, Malinowski Marcin oraz Tarka Michał. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Po porażkach z SP 17 i SP 22 nasza ekipa wygrała z SP 5 oraz w swoim ostatnim meczu zremisowała z SP 12. Wyniki te pozwoliły na zajęcie 3 miejsca dzięki lepszej różnicy bramek niż zespół SP 12.

Kolejność końcowa turnieju:
1. SP 22