SERWIS SPORTOWY

KOSZYKÓWKA

RUGBY

RUGBY TO PROSTA GRA

Rugby to całkiem prosta gra - z takim przesłaniem 4 grudnia gościł w naszej szkole trener rugby Pan Maciej Misiak. W trakcie zajęć z uczniami klas 5 i 6 szkoleniowiec pierwszoligowego zespołu Orkan Sochaczew, krótko opowiedział o grze a następnie wprowadził uczestników w jej tajniki. 16 naszych podopiecznych pod okiem Pana Macieja uczyło się podstawowych elementów rugby takich jak podania, chwyty, poruszanie się z piłką i bez oraz ustawienia w ataku i obronie. Dwie godziny zajęć minęły bardzo szybko i ciekawie. Jednak dzięki cennym wskazówkom trenera i pozostawionemu sprzętowi będziemy mogli podczas lekcji wprowadzać elementy fajnej gry jaką jest rugby. Nasz gość obiecał, że wiosną chętnie nas jeszcze odwiedzi i przeprowadzi kolejny etap szkolenia. Z niecierpliwością czekamy nadejścia wiosny.